O nas

“Chcemy być, w tym co robimy na rynku automatyki przemysłowej, najlepsi i wciąż coraz to lepsi. Tak aby każdy z naszych wymagających klientów i pracowników otrzymał od nas to czego oczekuje a nawet więcej.”  

Tylko tak postawiony cel gwarantuje, że każdy z naszych wymagających klientów znajdzie u nas to, czego oczekuje a nawet więcej.
Powyższy cel realizujemy poprzez:
- zaangażowanie pracowników w świadczenie usług spełniających wymagania klienta i przewyższających je
- odpowiedni dobór i kontrola wiarygodności dostawców i ich produktów
- ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy dającą satysfakcje naszym klientom i pracownikom
- tworzenie warunków sprzyjających zaangażowaniu i motywacji wszystkich pracowników
 
Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest stałe doskonalenie poziomu oferowanych usług oraz utrwalenie wizerunku firmy jako stabilnego i rzetelnego partnera.

PONAD

21 LAT

DOŚWIADCZENIA

1500

PRODUKTÓW W SKLEPIE

PONAD

1000

APLIKACJI

PONAD

21 LAT

DOŚWIADCZENIA

1500

PRODUKTÓW W SKLEPIE

PONAD

1000

APLIKACJI

Czym się zajmujemy?

SPRZEDAŻ APARATURY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Wieloletnie doświadczenie naszego działu sprzedaży pozwala zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem elementów automatyki i elektrotechniki takich producentów jak: Omron, Cumark, Lenze, Weidmüller, Lapp Kabel .
W naszym asortymencie znajdują się również produkty innych producentów między innymi: Siemens, General Electric, Schneider Electric czy Eaton.

APLIKACJE

Nasza wiedza i umiejętności pozwalają na realizowanie z powodzeniem aplikacji związanych z wentylacją przemysłową, systemami sterowania i bezpieczeństwa maszyn, stanowiskami zrobotyzowanymi, pomiarami dotyczącymi kontroli jakości (czujniki i systemy wizyjne), monitoringiem zużycia mediów.

SZKOLENIA

Profesjonalna organizacja szkoleń powoduje stale rosnącą listę zadowolonych klientów. Z naszych szkoleń korzystają firmy z branży automatyki i robotyki przemysłowej, wentylacji i odpylania oraz producenci maszyn i inżynierowie utrzymania ruchu.

NASI PARTNERZY

ZADZWOŃ

32 475 15 15

NAPISZ

WIADOMOŚĆ

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

© 2018 Progres Automatyka Sp. z o.o. - Wszystkie prawa zastrzeżone.