O nas

“Chcemy być w tym co robimy na rynku automatyki przemysłowej najlepsi i wciąż coraz to lepsi. Tak aby każdy z naszych wymagających klientów i pracowników otrzymał od nas to czego oczekuje a nawet więcej”
Początek działalności przedsiębiorstwa sięga 1995 roku kiedy to obecni właściciele spółki zajęli się problematyką automatyzacji procesów przemysłowych oraz modernizacją układów sterowania maszyn.

Nasi biznespartnerzy:

document-428331_960_720

NASZA MISJA

“CHCEMY BYĆ W TYM CO ROBIMY NA RYNKU AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ NAJLEPSI I WCIĄŻ CORAZ TO LEPSI”.

Tylko tak postawiony cel gwarantuje, że każdy z naszych wymagających klientów znajdzie u nas to, czego oczekuje a nawet więcej. Realizacja tego celu odbywa się poprzez strategię współpracy z wiodącymi, kreującymi rynek zaawansowanych systemów automatyki i sterowania producentami takimi jak: Omron, Cumark,Lenze, Weidmuller, Lapp Kabel,Schneider, General Electric, Eaton czy Siemens.

Co oferujemy

SPRZEDAŻ APARATURY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Wieloletnie doświadczenie naszego działu sprzedaży pozwala zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem elementów automatyki i elektrotechniki takich producentów jak: Omron, Cumark, Lenze, Weidmüller, Lapp Kabel .
W naszym asortymencie znajdują się również produkty innych producentów między innymi:
Siemens, General Electric, Schneider Electric czy Eaton.

APLIKACJE

Nasza wiedza i umiejętności pozwalają na realizowanie z powodzeniem aplikacji związanych z wentylacją przemysłową, systemami sterowania i bezpieczeństwa maszyn, stanowiskami zrobotyzowanymi, pomiarami dotyczącymi kontroli jakości (czujniki i systemy wizyjne), monitoringiem zużycia mediów.

SZKOLENIA

Profesjonalna organizacja szkoleń powoduje stale rosnącą listę zadowolonych klientów. Z naszych szkoleń korzystają firmy z branży automatyki i robotyki przemysłowej, wentylacji i odpylania oraz producenci maszyn i inżynierowie utrzymania ruchu.

SZYBKI KONTAKT

tel. (32)475-15-15

Dbałość o klientów i współpraca z renomowanymi producentami doprowadziły do wzrostu zaufania i rozwoju firmy, która obecnie jest znanym w regionie dostawcą zarówno pojedynczych elementów jak i kompletnych systemów sterowania.